wtorek, 22 maja 2012

98.

UHUHUHU, cześć. 
Po pierwsze chce napisać że może mnie nie być,
nie mam laptopa, musiałam pożyczyć bratu.
Jest jeszcze jego komp, ale nie wiem czy będę z niego pisać posty.
< właśnie to robię >.
Ehh, nie wiem kiedy będę mieć laptop.
To tyle jak na początek.
_______

Co do dziś to kijowy dzień, jestem chora.
Jak się uda to nie pójdę jutro do szkoły.
Ale by było fajnie.
Mogę tak siedzieć cały dzień, jedząc truskawki.
MNIAM.
Eh, jakoś wydaje mi się że na tym kompie jedynie fejsbuk. 
Nie chce mi sie tu siedzieć, chce już z powrotem laptop.
+ dzięki za 36 obserwatorów i 2100 wyświetleń *-*
i ktoś mi komentuje z anonima, z nadzieją że obchodzi mnie jego opinia. 
MAŁA KAJA : o 10 komentarzy

 1. Wiem, że jestem ładna. Dlatego dodaję swoje zdjęcia do sieci mówiąc "jestem brzydka" i czekam na "piękna, ładna, śliczna!" żeby połechtać sobie ego.

  I błagam, "samojebka"?

  Książka w miejsce laptopa, też się rozkłada. Właśnie wyszedł nowy Zafon, zbrodnią jest go zignorować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kolejny komentarz o tym samym, nigdzie nie pisze jaka to jestem brzydka czy coś - ALE OK niech Ci będzie. W sumie mogę sobie uważać co chce, i nic Ci do tego. I ogólnie to wiesz z anonimowego to sobie możesz komentować, chociaż byś podpis dał. A co boisz się?
   Nie lubie czytać. Możesz robić to za mnie, mam ciekawsze rzeczy do roboty. Więc jak Ci się coś nie podoba to tu po prostu nie wchodź, nie piszę tego bloga dla takich osób jak ty.

   Usuń
 2. - śliczna <3
  - ja uważam, że nie

  - jesteś piękna Paulo
  - nie prawda! (swoją drogą - piszemy łącznie)

  Pauula, to się nazywa podtekst. Zakompleksione kaszaloty nie stosują takich zabiegów. Zresztą, w tym wieku można to wybaczyć. Uważaj jednak na dodawanie swoich zdjęć w takim miejscu. Internet to nie zbiór miłych i życzliwych ludzi. Mną się nie przejmuj, nie mamy prawa się znać.

  I nie mów, że nie lubisz czytać. To tak, jakbyś chciała powiedzieć "nie lubię myśleć, mam ciekawsze rzeczy do roboty". Przyznawanie się do słabości intelektualnych nigdy nie jest w dobrym tonie, uwierz ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hahah, fascynujące. Dodałam jakieś byle jakie zdjęcie, ważne żeby było bo jakoś jak pisze posta lubie mieć przy nim obrazek czy filmik z YouTube. A oni mi komentują, jak im sie to zdjęcie podoba czy coś. Jest zwykłe, robione kamerką, w piżamie. Nie uważam żeby było jakoś szczególnie fajne, w tych komentarzach wyraziłam opinie. Ogólnie to jesteś żałosny bo doczepiłeś się tego że komuś podoba się moje zdjęcie. Jak już wspominałam wyżej
   skoro Ci się tu nie podoba do widzenia.

   Usuń
 3. Skąd, w ogóle się nie czepiam. To raczej ostrzeżenie, że dzielenie się z całym światem pewnymi informacjami nie jest bezpieczne. Czy zdjęcie jest fajne czy nie - to nie ma nic do rzeczy. A przytoczone cytaty to tylko dowód na to, że myślisz jedno, a robisz drugie :) W zasadzie wszyscy to robimy.

  Niby mnie krytykujesz, ale jednocześnie się tłumaczysz. Musisz jednak przyznać, krytyczna wymiana zdań rozwija kreatywne myślenie! Następnym razem odnieś się do całości wypowiedzi - wybiórczość sprawia, że dyskusja staje się miałka.

  Pozdrawiam i keep calm.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie musisz się już wysilać z tymi komentarzami, już pisałam - do widzenia bo mnie to nie rusza. Po co tu wchodzisz skoro Ci się tu nie podoba?

   Usuń
 4. Wysilać? Daj spokój, to czysta przyjemność. Widzę jednak, że nie uda mi się skłonić Cię do jakiejś ciekawej rozmowy, bo nie oczekujesz niczego ponad komplementy. A przecież o tylu ciekawych rzeczach można dyskutować!
  I nie dziel świata na taki czarno-biały (podoba/nie podoba), bo od razu przywodzisz mi na myśl pewnego radykalnego prezesa o niskim wzroście ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy się ode mnie nie oczepisz? Jakoś nie wydaje mi się że chcesz ze mną prowadzić inteligentną rozmowę po twoich wypowiedziach widzę tylko że chcesz kogoś po obrażać, i nie nie chce twoich jebanych komplementów.
   Jedyna rzecz jaką od Ciebie wymagam to abyś dał / dała mi spokój. Kim kimkolwiek jesteś.

   Usuń
 5. Trochę kultury.. ja Cię obrażam? To Ty używasz inwektyw i wulgaryzmów, ja jestem wzorem cnót ;) I nawet nie przyszło mi do głowy Cię znieważyć. Jeżeli tak to odczytujesz, wybacz.

  Choć przyznam, droczę się trochę z Tobą. Czy to coś złego?

  Miłego dnia złośnico!

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę? No weź przestań, i nadal nie wiem czy jesteś chłopakiem czy dziewczyną XD

  OdpowiedzUsuń

L0NGLIFE. All rights reserved. © Maira Gall.