In Bulgaria Golden Sands holidays pozytywnie wakacje

#BulgariaCAMP

Właśnie wróciłam z wakacji które spędzałam w Bułgarii. Ogólnie jestem niesamowicie zadowolona, jednak Złote Piaski to miejscowość typowo imprezowa, nie polecam osobom szukającym wypoczynku w ciszy i spokoju, ale skoro imprezowa to nie mogło się obejść bez wstąpienia do jednej z dyskotek padło na Papaya Club. W centrum miasta muzyka gra w każdym rogu, można zauważyć wiele młodych osób chcących się po prostu dobrze bawić. Setki malutkich straganów, gdzie po długim spacerze można było znaleźć wiele perełek, przeplatają się z knajpami. Kolejny raz poznałam wiele świetnych ludzi, złapaliśmy super kontakt i głównie temu te wakacje mogę uznać za udane. Bułgaria to kraj ogromnych kontrastów, robiąc nawet krótki spacer zauważymy luksusowe hotele, drogie sklepy, a obok nich biedne domy, normalnych rodzin. Podsumowując, mogę szczerze napisać, że moje wakacje były cudowne. Przed nami kolejny miesiąc i życzę wszystkim abyście wykorzystali go na całego!
_________________________________________________________

Just got back from Bulgaria. Holidays I liked, but the Golden Sands is a party town. In the center of the music is playing in every corner, you can see a lot of young people who want to just have fun. Hundreds of tiny stalls. I met a lot of great people. In conclusion, I can honestly say that my vacation was wonderful. Before us another month and I wish you all that you have used it on the whole!

Related Articles

1 komentarze:

  1. Haha pryz Tobie Dawid wygląda już konkretnie jakby miał z trzy metry! Taka słodziutka malutka :D No i ogółem to wielkie zazdro wyjazdu :*

    OdpowiedzUsuń

Paula, eighteen Polish blogger.
mydlarzpaula@gmail.com

Google+ Followers