In pozytywnie

#positive


Kiedy jesteśmy z siebie zadowoleni oraz kiedy rozpiera nas energia to uśmiechamy się częściej. Uśmiech czyni nas znacznie ładniejszymi. Promieniejemy, sprawiamy wrażenie bardziej dostępnych, przyjaznych i dobrych. Szczęście tkwi w nas samych. Pamiętaj, wszystko zaczyna się w głowie, a Twoja myśl jest energią, która krąży i przyciąga myśli podobne. To znaczy, że jeśli myślisz pozytywnie, przyciągasz do siebie inne pozytywne myśli i odwrotnie. To niesamowite jak Słońce puka w okna, a mi od razu poprawia się samopoczucie, nawet w szkole czas lepiej mija i znów wraca motywacja do nauki! Ostatnio mam coraz większą chęć pisania i nie wyobrażam sobie jak mogłabym funkcjonować bez przelania swoich myśli w mój mały pamiętnik jakim jest blog.  Miłego końca miesiąca, a ja tym czasem biorę się za czytanie informacji na jutrzejszą kartkówkę! 
________________________________________________________

When we are happy with yourself smile more often. A smile makes us prettier.
Smiling impression we make more accessible, friendly and good.
Remember, it all starts in your mind, and your mind is the energy that circulates and attract similar thoughts. This means that if you think positively, you attract to each other with positive thoughts, and vice versa. Recently, I have a growing desire to write, and I can not imagine how I could function without the shedding of their thoughts in my little diary of what is a blog.
 Have a great rest of the month!

Related Articles

4 komentarze:

 1. Plus za niebieski kolor ściany, mi np to od razu humor poprawia :D
  http://karmelowablondynka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej !
  Masz bardzo ciekawy blog. Chciałam Cie zaprosić na mój blog. Jeśli tylko chcesz możemy dodać się do obserwowanych. Pozdrawiam jusinx.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeej *_* Jak słodko !!!

  http://thiefclothes.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

Paula, eighteen Polish blogger.
mydlarzpaula@gmail.com

Google+ Followers