sobota, 10 stycznia 2015

NIEWIADOME WSZYSTKO

Ostatnio wiele rzeczy powoli układam od początku w całość, trochę piszę jednak mało publikuję. Posty napisane pod wpływem emocji często są dobre, jednak aktualnie pozostają jedynie dla mnie.

Dziś pojawiam się dlatego, że bardzo chciałam podzielić się z Wami moim ulubionym blogiem oraz jego stroną. Weronika jest studentką architektury i matematyki. Obrazy, zdjęcia i filmy jakie tworzy są niesamowicie wyjątkowe, zdecydowanie wyróżniają się spośród wielu innych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niedawno w Krakowie odbyła się wystawa w ramach wydarzenia Art ARCHI Made, można było obejrzeć prace malarskie Wery. Jednak razem z tym postem mam do Was ogromną prośbę - Blog i strona w internecie dostępne są od krótkiego czasu, a nic tak nie motywuje do pracy jak świadomość, że jednak ktoś czyta i przegląda nasze wpisy! Dlatego serdecznie zapraszam was do zaobserwowania bloga i polubienia strony. Już niedługo będzie można zobaczyć tam moje zdjęcia, które na pewno nie będą moimi ostatnimi jakie się tam pojawią. Ponieważ uwielbiam naszą spontaniczną współpracę!




Hello! Today I want to show you a blog. Veronica makes beautiful pictures. Wera is my favorite photographer. If you like it, give follow for Veronica. She makes films. Paints. Draws. Photographs. Talented girl.











1 komentarz

  1. Wow, rewelacja, obserwuję. Świetne zdjęcia! *o*
    http://airsi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

L0NGLIFE. All rights reserved. © Maira Gall.