sobota, 10 stycznia 2015

NIEWIADOME WSZYSTKO

Ostatnio wiele rzeczy powoli układam od początku w całość, trochę piszę jednak mało publikuję. Posty napisane pod wpływem emocji często są dobre, jednak aktualnie pozostają jedynie dla mnie.

Dziś pojawiam się dlatego, że bardzo chciałam podzielić się z Wami moim ulubionym blogiem oraz jego stroną. Weronika jest studentką architektury i matematyki. Obrazy, zdjęcia i filmy jakie tworzy są niesamowicie wyjątkowe, zdecydowanie wyróżniają się spośród wielu innych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niedawno w Krakowie odbyła się wystawa w ramach wydarzenia Art ARCHI Made, można było obejrzeć prace malarskie Wery. Jednak razem z tym postem mam do Was ogromną prośbę - Blog i strona w internecie dostępne są od krótkiego czasu, a nic tak nie motywuje do pracy jak świadomość, że jednak ktoś czyta i przegląda nasze wpisy! Dlatego serdecznie zapraszam was do zaobserwowania bloga i polubienia strony. Już niedługo będzie można zobaczyć tam moje zdjęcia, które na pewno nie będą moimi ostatnimi jakie się tam pojawią. Ponieważ uwielbiam naszą spontaniczną współpracę!
Hello! Today I want to show you a blog. Veronica makes beautiful pictures. Wera is my favorite photographer. If you like it, give follow for Veronica. She makes films. Paints. Draws. Photographs. Talented girl.1 komentarz

  1. Wow, rewelacja, obserwuję. Świetne zdjęcia! *o*
    http://airsi.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

L0NGLIFE. All rights reserved. © Maira Gall.