In

WYGRAŁAM

Poprosiłam wczoraj Boga o to, by zajął kimś wyjątkowym wolne miejsce w moim serduszku. Niby nic, małe kiwnięcie palcem. Jednak dla mnie cały świat. Wtedy zdałam sobie sprawę, że dla siedmiu miliardów innych dusz całym światem może być uwolnienie się od wojny, wygrana z chorobą, jedna chmura na niebie, dziecko, zobaczenie kolorowego świata gdy wcześniej widziało się tylko ciemność. Jedno kiwnięcie palcem potrafi zmienić wszystko. Jednak to jeszcze nie moja kolej, mam czas by docenić to co posiadam, wtedy mogę dostać cały świat. Wygraną jest własna droga, którą obierając szliśmy w ciemno, aby dojść o wiele dalej niż wszyscy inni. Wygrywam bo jestem wdzięczna za wszystko co mam. Wygrywam bo nie pozwalam nikomu aby pozbawił mnie mojej energii. Wygrywam bo nie stoję w miejscu i się rozwijam. Wygrywam bo jestem silna. Zdobędziemy świat. 

Ostatnio bardzo dużo tworzę. Pierwszy raz pokażę Wam coś tu- na blogu.
MIX moich ostatnich prac.


Related Articles

2 komentarze:

 1. Masz dużo racji. Każdy z nas pragnie więcej i więcej... Chce mieć wszystko. Być sławny, mieć wypasiony dom i inne rzeczy. A kiedy spojrzymy na to, co mówi Bóg... To zobaczymy zupełnie co innego!
  Wiesz, czasem myślę, że wszystko ma swoją kolejność. W moim przypadku- aby poznać ludzi, z którymi mogę pogadać o wszystkim, musiałam poznać tą osobę, pojechać tam... Ja prosiłam o właśnie takie towarzystwo. I kiedy czas dopasował do siebie fragmenty, to jakoś samo wyszło... Więc nie trać nadziei. Myślę, że po kilku złożonych fragmentach, miejsce się zapełni ;)
  Kiedyś usłyszałam historię pewnego małżeństwa. Mąż stracił wzrok i żona, mimo komentarzy i rad dotyczących rozwodu, ofiarowała jakieś cenne rzeczy na pielgrzymkę dla ukochanego. Po powrocie nic się nie stało... Lecz kiedy mąż został sam z dzieckiem w domu, to bawiło się przy oknie. W jakimś momencie gość odzyskał wzrok i uratował je od wypadnięcia przez okno. Dla mnie to mocny przykład, że trzeba wierzyć!
  Ciekawe rysunki :) Intryguje mnie obrazek malowania paznokci kolorem z ust... Nie wiem, jak to profesjonalnie i artystycznie nazwać, ale ma w sobie coś ;D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uwielbiam takie pełne pozytywnej energii komentarze, na temat. Nie tracę nadziei, cały czas jestem pełna wiary. Bóg jest dobry cały czas. Co do obrazków to moja artystyczna dusza którą uwielbiam się dzielić pisząc czy rysując, malując. Buziaki i pozdrawiam również:*

   Usuń

Paula, eighteen Polish blogger.
mydlarzpaula@gmail.com

Google+ Followers